Sort by
  • Ping Pong the Animation

    ★★★★★

  • Werner Herzog Eats His Shoe

    ★★★★

  • The Last Temptation of Christ

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do America

    ★★★★½

  • Real Life

    ★★★★

  • Black Dynamite

    ★★★★½

  • Police Story 3: Super Cop

    ★★★★½

  • Police Story 2

    ★★★★

  • Police Story

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Mark, Mary + Some Other People

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Interview with the Vampire

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★½