• Yakuza Apocalypse

    ★½

  • 48 Hrs.

    ★★★

  • Yojimbo

    ★★★★

  • National Lampoon's Loaded Weapon 1

    ★★★★

  • Ninja Assassin

    ★★★

  • Escape from New York

    ★★★½

  • Shark Attack in the Mediterranean

  • Wrongfully Accused

    ★★★

  • Hot Shots!

    ★★★½

  • The Naked Gun: From the Files of Police Squad!

    ★★★★

  • Lara Croft: Tomb Raider

    ★★½

  • The Hunt for Red October

    ★★★

  • Beverly Hills Cop

    ★★★½

  • Starship Troopers

    ★★★½

  • Postal

    ★½

  • Kill Chain

    ★★½

  • Raw Deal

    ★★½

  • Scarface

    ★★★½