Sort by
  • Fast X

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • You People

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Stutz

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • The Sound of 007

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • The Hummingbird

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★½

  • Riceboy Sleeps

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • The Swimmers

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Fall

    ★★½

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Night of the Coconut

    ★★★★★

  • Showing Up

    ★★★★

  • Godland

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • One Fine Morning

    ★★★★

  • Corsage

    ★★★★

  • The Stranger

    ★★★

  • Men

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★★½

  • Ambulance

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • To Leslie

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Dual

    ★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★½