Sort by
  • What Are Your Memories?

  • Napoleon

    ★★

  • The Iron Claw

    ★★★½

  • Wish

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Trolls Band Together

    ★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dicks: The Musical

    ★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★★★

  • NYAD

    ★★

  • All of Us Strangers

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Fingernails

    ★★★½

  • Rustin

    ★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★

  • The Holdovers

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Carl's Date

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Solitary Eyes

  • Perfect Days

    ★★★½

  • The Taste of Things

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Strange Way of Life

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Rye Lane

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • A Thousand and One

  • All Dirt Roads Taste of Salt

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Violent Night

    ★★★

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★

  • Spirited

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★½