Sort by
  • Pride

    ★★★★½

  • The Way Way Back

    ★★★★

  • Horse Feathers

    ★★★★★

  • His Girl Friday

    ★★★★

  • Tremors

    ★★★½

  • Lilo & Stitch

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Clerks

    ★★★★

  • Stand by Me

    ★★★★

  • Dead Poets Society

    ★★★★★

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The 40 Year Old Virgin

    ★★

  • There's Something About Mary

    ★★★★

  • Meet the Fockers

    ★★★★

  • Almost Famous

    ★★★★★