• Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Black Friday

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Dune

  • Malignant

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • F9

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Boss Level

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ½

  • Tom & Jerry

    ★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★★

  • Max Cloud

    ★½

  • Monster Hunter

    ★★½

  • The Comeback Trail

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Jim Button and the Wild 13

    ★★★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★½

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Scoob!

    ★★½

  • Extraction

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★½

  • Lamp Life

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Underwater

    ★★★½

  • Planet of the Tapes

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Never Surrender: A Galaxy Quest Documentary

    ★★★

  • Charlie's Angels

    ★½

  • Frozen II

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★

  • The Addams Family

    ★★★½

  • Gemini Man

    ★★★½

  • Inmate #1: The Rise of Danny Trejo

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★½

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Crawl

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Shaft

    ★★★

  • Men in Black: International

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½