RSS feed for SammyBronkowitz

SammyBronkowitz has logged 18 entries for films during October 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Anatomy

Anatomy

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Shakma

Shakma

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Tales from the Crypt: Demon Knight

Tales from the Crypt: Demon Knight

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Prom Night

Prom Night

1980
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
47 Meters Down

47 Meters Down

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
Read the review Edit this entry  
20
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Hocus Pocus

Hocus Pocus

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Man with the Golden Gun

The Man with the Golden Gun

1974
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Crystal Lake Memories: The Complete History of Friday the 13th

Crystal Lake Memories: The Complete History of Friday the 13th

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Scream 3

Scream 3

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Scream

Scream

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Live and Let Die

Live and Let Die

1973
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Elvira, Mistress of the Dark

Elvira, Mistress of the Dark

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Quicksilver Highway

Quicksilver Highway

1997
×
★★
Read the review Edit this entry