Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Prey for the Devil

    ★½

  • Blackout

    ★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Till

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ½

  • Beast

    ★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Lightyear

    ★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Memory

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • Morbius

    ½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Bubble

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Studio 666

    ★★

  • The Batman

    ★★★

  • Dog

    ★★★½

  • Blacklight

    ★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • Scream

    ★★★½

  • The 355

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Ava

    ★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★½

  • Terrifier

    ★★★

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ★½

  • Avatar

    ★★★★

  • The Twilight Saga: New Moon

  • Twilight

    ★½

  • Catch Me If You Can

  • Home Alone 4

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

  • The Santa Clause 2

  • Tuck Everlasting

  • Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams