Sort by
  • Totally Killer

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • You People

    ★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Figo Affair: The Transfer That Changed Football

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Morbius

  • Deep Water

    ★★

  • Navalny

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Finch

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • I See You

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Paddleton

    ★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★★

  • The Angry Birds Movie

    ★★½

  • The Drop

    ★★★½

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★

  • This Is the End

    ★★★★★

  • The Muppets

    ★★★★★

  • Drive

    ★★★★★

  • The Social Network

    ★★★★

  • Inception

    ★★★★★

  • Avatar

    ★★★½

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★

  • Forgetting Sarah Marshall

    ★★★★★

  • Little Miss Sunshine

    ★★★★

  • School of Rock

    ★★★★★

  • Office Space

    ★★★★½

  • Halloweentown

    ★★★★

  • Return to Paradise

    ★★★

  • Mars Attacks!

    ★★★★

  • The Terminator

    ★★

  • Stripes

    ★★★

  • Rocky II

    ★★★½

  • Rocky

    ★★★½