Sort by
  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Daughter of the Bride

    ½

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★½

  • Enola Holmes 2

    ★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★★★

  • Do Revenge

    ½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★★

  • Bros

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Persuasion

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Senior Year

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Crush

    ½

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★½

  • The Bad Guys

  • Rescued by Ruby

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★★★

  • Tall Girl 2

    ½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • Fresh

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Sing 2

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Cyrano

    ★½

  • Malignant

    ★★★★★

  • He's All That

  • Candyman

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • After Yang

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★★★