RSS feed for Sander
  • NOT MY RESPONSIBILITY

  • Taylor Swift City of Lover Concert

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Devs

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Paradise Drifters

    ★★★½

  • Jumbo

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★★½

  • Drama Girl

    ★★★½

  • Dracula

    ★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★½

  • Norman Fucking Rockwell

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Adore You

  • The Gentlemen

    ★★½

  • 1917

    ★★★★

  • The Irishman: In Conversation

  • Klaus

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Watchmen

    ★★★★

  • Looking for Alaska

    ★★★★

  • Eli

    ★½

  • The Forest of Love

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • In the Tall Grass

    ★★★

  • Undone

    ★★★★

  • Western Stars

    ★★★★

  • Saint Maud

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • The Goldfinch

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★½

  • Bring Me Home

    ★★★

  • The King

    ★★★½

  • The Laundromat

    ★★

  • Ema

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • The Crystal Calls - Making The Dark Crystal: Age of Resistance

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Pisnicht: The Movie

    ★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★½

  • Weathering with You

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Crawl

    ★★★

  • The Lion King

    ★★

  • Culture Shock

    ★★★½

  • Anima

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Child's Play

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • About That Life

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese

    ★★★★

  • Too Old to Die Young

    ★★★★½

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★

  • When They See Us

    ★★★★

  • Good Omens

    ★★★★

  • Rim of the World