RSS feed for Sander
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
12
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
09
Frozen

Frozen

2013
×
★★★
Edit this entry  
01
Water Lilies

Water Lilies

2007
×
★★★★★
Edit this entry  
29
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★
Edit this entry  
25
Tangled

Tangled

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
24
The Last Airbender

The Last Airbender

2010
×
Edit this entry  
20
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★★½
Edit this entry  
09
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Edit this entry  
08
Fast Color

Fast Color

2018
×
★★★★
Edit this entry  
07
Christmas Inheritance

Christmas Inheritance

2017
×
★★½
Edit this entry  
07
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Hellboy

Hellboy

2019
×
★★★
Edit this entry  
05
Holiday in the Wild

Holiday in the Wild

2019
×
★★½
Edit this entry  
02
Lilo & Stitch

Lilo & Stitch

2002
×
★★★★
Edit this entry  
01
Noelle

Noelle

2019
×
★★★
Edit this entry  
01
Instant Family

Instant Family

2018
×
★★★½
Edit this entry  
01
Dora and the Lost City of Gold

Dora and the Lost City of Gold

2019
×
★★★½
Edit this entry  
27
Let It Snow

Let It Snow

2019
×
★★★½
Edit this entry  
22
The Knight Before Christmas

The Knight Before Christmas

2019
×
★★½
Edit this entry  
31
Spring

Spring

2014
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
30
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
30
Jenny Slate: Stage Fright

Jenny Slate: Stage Fright

2019
×
★★★½
Edit this entry  
21
Thelma

Thelma

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
12
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★★
Edit this entry  
06
Falling Inn Love

Falling Inn Love

2019
×
★★½
Edit this entry  
31
The Meg

The Meg

2018
×
★★★
Edit this entry  
28
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Imagine Me & You

Imagine Me & You

2005
×
★★★★
Edit this entry  
11
Atomic Blonde

Atomic Blonde

2017
×
★★★★
Edit this entry  
10
Dirty Girl

Dirty Girl

2010
×
★★★★
Edit this entry  
10
Just Like Heaven

Just Like Heaven

2005
×
★★★½
Edit this entry  
30
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★★
Edit this entry  
29
Mortal Engines

Mortal Engines

2018
×
★★★
Edit this entry  
22
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★½
Edit this entry  
20
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★
Edit this entry  
15
Duck Butter

Duck Butter

2018
×
★★★½
Edit this entry  
14
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
12
The Guest

The Guest

2014
×
★★★½
Edit this entry  
12
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★½
Edit this entry  
26
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★
Edit this entry  
16
Once Upon a Time in the West

Once Upon a Time in the West

1968
×
★★★★½
Edit this entry  
15
The Princess Bride

The Princess Bride

1987
×
★★★★
Edit this entry  
04
Always Be My Maybe

Always Be My Maybe

2019
×
★★★½
Edit this entry  
20
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Flower

Flower

2017
×
★★½
Edit this entry  
19
Isn't It Romantic

Isn't It Romantic

2019
×
★★
Edit this entry  
10
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★★½
Edit this entry  
24
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
12
The Perfect Date

The Perfect Date

2019
×
★★★
Edit this entry