Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Tetris

Tetris

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Pig

Pig

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Elemental

Elemental

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Indiana Jones and the Dial of Destiny

Indiana Jones and the Dial of Destiny

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Mission: Impossible – Rogue Nation

Mission: Impossible – Rogue Nation

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Mission: Impossible – Fallout

Mission: Impossible – Fallout

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
28
Unknown: Cosmic Time Machine

Unknown: Cosmic Time Machine

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Ambulance

Ambulance

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Secret Invasion

Secret Invasion

2023
×
Read the review Edit this entry  
23
Fast X

Fast X

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
F9

F9

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
The Flash

The Flash

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Transformers: Rise of the Beasts

Transformers: Rise of the Beasts

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
First Man

First Man

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Nimona

Nimona

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Extraction 2

Extraction 2

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Black Mirror: Mazey Day

Black Mirror: Mazey Day

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Black Mirror: Demon 79

Black Mirror: Demon 79

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Black Mirror: Loch Henry

Black Mirror: Loch Henry

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Black Mirror: Joan Is Awful

Black Mirror: Joan Is Awful

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Black Mirror: Beyond the Sea

Black Mirror: Beyond the Sea

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
All My Friends Hate Me

All My Friends Hate Me

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
X

X

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Weekend Away

The Weekend Away

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
01
Hypnotic

Hypnotic

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
27
A Girl Like Her

A Girl Like Her

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Guardians of the Galaxy Vol. 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Air

Air

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Nope

Nope

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Super Mario Bros. Movie

The Super Mario Bros. Movie

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
65

65

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Alone

Alone

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
12
Evil Dead Rise

Evil Dead Rise

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
The Covenant

The Covenant

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Where the Heart Is

Where the Heart Is

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Pope's Exorcist

The Pope's Exorcist

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Palm Trees and Power Lines

Palm Trees and Power Lines

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Underwater

Underwater

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Hellraiser

Hellraiser

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Peanut Butter Falcon

The Peanut Butter Falcon

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry