• X

    ★★★★½

  • Let's Stop at the Morgue

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Who Is Bill Rebane?

    ★★★★½

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

    ★★★★

  • The Scary of Sixty-First

    ★★

  • Censor

    ★★★

  • Rock Camp: The Movie

    ★★★

  • Naked Cannibal Campers

    ★★½

  • Return To Splatter Farm

    ★★½

  • Casting Couch Slaughter

    ★½

  • Freak

    ★★★½

  • Toys of Terror

    ★★★½

  • Konga TNT

    ½

  • The Last Thanksgiving

    ★★★★

  • Psycho Ape!

  • The Last Matinee

    ★★★★

  • Antebellum

    ★★★★½

  • Final Caller

    ★★

  • Uncle Peckerhead

    ★★★★½

  • The Curse of Audrey Earnshaw

    ★★★★

  • Amityville Vibrator

  • Variant

    ★★★

  • Becky

    ★★★½

  • Detroit Driller Killer

    ★★

  • Cannibal Hookers

    ★★½

  • Trespassing

  • Violet

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • The Grudge

  • Inspector Ike

    ★★★½

  • Dinogore

    ★★½

  • Slashlorette Party

    ★★★

  • Camp Blood 8: Revelations

  • Teacher Shortage

    ★★★

  • Hanukkah

    ★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Jessie's Super Normal Regular Average Day

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Spine Chiller

    ★★★½

  • VFW

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★★

  • 3 from Hell

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★

  • Rabid

    ★★★★

  • Blood & Flesh: The Reel Life & Ghastly Death of Al Adamson

    ★★★★

  • Hoax

    ★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★★

  • Bad CGI Sharks

    ★½

  • Aquaslash

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Slaughterhouse Slumber Party

    ★★½

  • Crawl

    ★★★

  • Haunting Inside

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Ma

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Maniac Farmer

    ★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • First Love

    ★★★★½

  • Rocketman

    ★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • Brightburn

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • The Intruder

    ★★★★