• Don't Breathe 2

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Wrong Turn

    ★★½

  • Don't Tell a Soul

    ★★★½

  • The Marksman

    ★★★

  • All My Friends Are Dead

    ★★★

  • The Dry

    ★★★

  • The Call

    ★★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Spell

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • The Old Ways

    ★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Run

    ★★★★

  • Fatman

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Bloody Hell

    ★★★½

  • Honest Thief

    ★★★

  • Hunted

    ★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★½

  • Don't Listen

    ★★½

  • Unhinged

    ★★★½

  • #Alive

    ★★★

  • The Rental

    ★★★

  • Becky

    ★★★

  • Extraction

    ★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Fried Barry

    ★½

  • Alone

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★½

  • His House

    ★★★

  • My Spy

    ★★½

  • Underwater

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Benny Loves You

    ★½

  • Klaus

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★½

  • 21 Bridges

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Two Heads Creek

    ★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Fractured

    ★★★

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★½

  • The Mortuary Collection

    ★★★½

  • In the Tall Grass

    ★★

  • VFW

    ★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • 3 from Hell

    ★★½

  • The Beach House

    ★★½

  • The Vigil

    ★★½

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½