Sort by
  • The Marvels

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Sound of Freedom

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Fair Play

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Father of the Bride

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★

  • Morbius

    ½

  • Deep Water

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • The Ice Road

    ★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • The Little Things

    ★★★