Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Secret Society of Second Born Royals

Secret Society of Second Born Royals

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
LX 2048

LX 2048

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
All Roads to Pearla

All Roads to Pearla

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
The Dead Ones

The Dead Ones

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
In Other Words

In Other Words

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Follow Me

Follow Me

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Antebellum

Antebellum

2020
×
Read the review Edit this entry  
18
Alone

Alone

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
The Last Laugh

The Last Laugh

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Paranormal Attraction

Paranormal Attraction

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
06
Love, Guaranteed

Love, Guaranteed

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
The Argument

The Argument

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
The Owners

The Owners

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Switched

Switched

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Guest House

Guest House

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
01
Widow's Point

Widow's Point

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Sky Sharks

Sky Sharks

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Sleepover

The Sleepover

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
The Vanished

The Vanished

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Pale Door

The Pale Door

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Balls Out: Gary the Tennis Coach

Balls Out: Gary the Tennis Coach

2009
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
18
All's Faire in Love

All's Faire in Love

2009
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
11
Robot Riot

Robot Riot

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Black Water: Abyss

Black Water: Abyss

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
I Used to Go Here

I Used to Go Here

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Work It

Work It

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Killer Secrets in the Snow

Killer Secrets in the Snow

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Star Light

Star Light

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Dead Dicks

Dead Dicks

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Tijuana Jackson: Purpose Over Prison

Tijuana Jackson: Purpose Over Prison

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Random Acts of Violence

Random Acts of Violence

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Deep Blue Sea 3

Deep Blue Sea 3

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
The Rental

The Rental

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Big Ugly

The Big Ugly

2020
×
Read the review Edit this entry  
22
Guest Artist

Guest Artist

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Open 24 Hours

Open 24 Hours

2018
×
Read the review Edit this entry  
17
A Nice Girl Like You

A Nice Girl Like You

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Silencing

The Silencing

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Fatal Affair

Fatal Affair

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Killer Island

Killer Island

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Beach House

The Beach House

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Runners

The Runners

2020
×
Read the review Edit this entry  
10
Relic

Relic

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Volition

Volition

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Mighty Oak

Mighty Oak

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Broil

Broil

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Amityville Island

Amityville Island

2020
×
½
Read the review Edit this entry