RSS feed for Sarah

Sarah has logged 62 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Little Woods

Little Woods

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Changeover

The Changeover

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Redwood

Redwood

2017
×
Read the review Edit this entry  
27
The Rake

The Rake

2018
×
Read the review Edit this entry  
27
Tomb Raider

Tomb Raider

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Cold Pursuit

Cold Pursuit

2019
×
Read the review Edit this entry  
26
Demon Eye

Demon Eye

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Kid Who Would Be King

The Kid Who Would Be King

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Happy Death Day 2U

Happy Death Day 2U

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Finding Steve McQueen

Finding Steve McQueen

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Welcome to Hell

Welcome to Hell

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Bad Apples

Bad Apples

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Just Getting Started

Just Getting Started

2017
×
Read the review Edit this entry  
24
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
What Men Want

What Men Want

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Prodigy

The Prodigy

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
The 27 Club

The 27 Club

2019
×
Read the review Edit this entry  
22
Boarding School

Boarding School

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Slasher.com

Slasher.com

2017
×
Read the review Edit this entry  
22
Mr. Cleaver

Mr. Cleaver

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
19
Drunk Parents

Drunk Parents

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Matriarch

Matriarch

2018
×
Read the review Edit this entry  
19
Someone Great

Someone Great

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
End of the World

End of the World

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Lavender

Lavender

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Frenzy

Frenzy

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
The Bromley Boys

The Bromley Boys

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Professor and the Madman

The Professor and the Madman

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Snarling

The Snarling

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Curse of the Nun

Curse of the Nun

2018
×
Read the review Edit this entry  
15
Miss Bala

Miss Bala

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Widows

Widows

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Beach House

Beach House

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Arctic

Arctic

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Mum's List

Mum's List

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Extracurricular Activities

Extracurricular Activities

2019
×
Read the review Edit this entry  
12
Spinning Man

Spinning Man

2018
×
Read the review Edit this entry  
12
Serenity

Serenity

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Crypto

Crypto

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
11
The Silence

The Silence

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
The Upside

The Upside

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Close

Close

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Santa's Little Helpers

Santa's Little Helpers

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Black Site

Black Site

2018
×
Read the review Edit this entry  
09
Smartass

Smartass

2017
×
Read the review Edit this entry  
08
Replicas

Replicas

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Yellow Is the New Black

Yellow Is the New Black

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Dog Days of Winter

The Dog Days of Winter

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Haunting of Sharon Tate

The Haunting of Sharon Tate

2019
×
Read the review Edit this entry  
07
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★
Read the review Edit this entry