Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Wham!

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★★★★

  • The Deepest Breath

  • Infinity Pool

    ★★★

  • You People

  • This Place Rules

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ½

  • Savage X Fenty Show Vol. 4

  • Black Adam

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • Do Revenge

    ★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

  • Elvis

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

  • Candy

    ★★★★½

  • The Staircase

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jackass Forever

  • Nanny

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★