Sort by
  • Fast X

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • Ghosted

  • Renfield

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Bad Behaviour

  • Divinity

    ★★★

  • Cat Person

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Magazine Dreams

    ★★★

  • You People

    ★★½

  • Plane

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • I Believe in Santa

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Christmas with the Campbells

    ★★★½

  • A Hollywood Christmas

    ★★

  • Take Your Pills: Xanax

    ★★★

  • Haul Out the Holly

    ★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Falling for Christmas

  • Enola Holmes 2

    ★½

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★

  • Catering Christmas

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • Supercell

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Summit Fever

    ★★★

  • Black Adam

    ½

  • Halloween Ends

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • Transfer

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★½

  • Causeway

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★