Sort by
  • The Greatest Night in Pop

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Studio 666

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Oasis Knebworth 1996

    ★★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Too Soon: Comedy After 9/11

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • A Sunburnt Christmas

    ★★★

  • Mank

    ★½

  • Let Him Go

    ★★★½

  • Holidate

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Class Action Park

    ★★½

  • Host

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Clover

    ★★★

  • Tiger King

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Relic

    ★★

  • Spree

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • 3 from Hell

    ★★★

  • Unbelievable

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • I Am Woman

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Katherine Ryan: Glitter Room

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Child's Play

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½