• Moonfall

  • Antlers

    ★★★★

  • No One Gets Out Alive

  • VHS 94

  • There's Someone Inside Your House

  • Midnight Mass

  • Birds of Paradise

  • Squid Game

  • The Voyeurs

  • The Guilty

  • Prey

  • Kate

  • Halloween Kills

  • Malignant

    ★★

  • Vigil

    ★★★★★

  • He's All That

  • Juniper

    ★★

  • Jurassic Hunt

    ★½

  • Candyman

    ★★

  • Risen

  • The Girl Who Got Away

    ★★★

  • Martyrs Lane

    ★★★

  • Nine Perfect Strangers

  • Superhost

  • Don't Breathe 2

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Aftermath

    ★½

  • Demonic

  • Jungle Cruise

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Jolt

    ★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★½

  • Lamb

  • Stillwater

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Val

    ★★★

  • Witch Hunt

  • The Green Sea

    ★★★

  • Till Death

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

  • The Forever Purge

  • The Tomorrow War

    ½

  • False Positive

    ★★

  • Werewolves Within

  • Lisey's Story

    ★★★★½

  • Seance

  • Cruella

  • I Am All Girls

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Oxygen

  • Great White

    ★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Things Heard & Seen

  • Stowaway

  • Vanquish

    ½

  • Every Breath You Take

  • Homunculus

    ★★★

  • Blood Moon

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

  • Jakob's Wife

    ★★½

  • Yes Day

  • Moxie

  • The Toll

    ★½

  • Son

    ★★½

  • Allen v. Farrow

    ★★½

  • Behind Her Eyes

  • Tentacles