Sort by
  • It

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Poltergeist

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Depeche Mode: 101

    ★★★★★

  • Flayaway

    ★★★★★

  • Inland Empire

    ★★★★★

  • Altered States

    ★★★★★

  • Cool World

    ★★★★★

  • A Dangerous Method

    ★★★

  • Eyes Without a Face

    ★★★★★

  • Drop Dead Gorgeous

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Smiley Face

    ★★★★

  • The Player

    ★★★★

  • Fatal Attraction

    ★★★★★