RSS feed for Sarah

Sarah has logged 29 entries for films rated ★★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Monsters University

Monsters University

2013
×
★★★
Edit this entry  
04
50/50

50/50

2011
×
★★★
Edit this entry  
03
Chocolat

Chocolat

2000
×
★★★
Edit this entry  
27
Rain Man

Rain Man

1988
×
★★★
Edit this entry  
20
Smallfoot

Smallfoot

2018
×
★★★
Edit this entry  
27
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Ballad of Buster Scruggs

The Ballad of Buster Scruggs

2018
×
★★★
Edit this entry  
24
As Good as It Gets

As Good as It Gets

1997
×
★★★
Edit this entry  
19
Tarzan

Tarzan

1999
×
★★★
Edit this entry  
15
Gaga: Five Foot Two

Gaga: Five Foot Two

2017
×
★★★
Edit this entry  
13
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★
Edit this entry  
04
Bolt

Bolt

2008
×
★★★
Edit this entry  
02
Breakfast at Tiffany's

Breakfast at Tiffany's

1961
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Dumplin'

Dumplin'

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Chappaquiddick

Chappaquiddick

2017
×
★★★
Edit this entry  
22
Mr. Roosevelt

Mr. Roosevelt

2017
×
★★★
Edit this entry  
21
Certain Women

Certain Women

2016
×
★★★
Edit this entry  
02
Armageddon

Armageddon

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Benji

Benji

2018
×
★★★
Edit this entry  
13
Pete's Dragon

Pete's Dragon

2016
×
★★★
Edit this entry  
15
The Jungle Book

The Jungle Book

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Homeward Bound: The Incredible Journey

Homeward Bound: The Incredible Journey

1993
×
★★★
Edit this entry  
06
While We're Young

While We're Young

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Boss Baby

The Boss Baby

2017
×
★★★
Edit this entry  
22
Gangs of New York

Gangs of New York

2002
×
★★★
Edit this entry  
06
I Don't Feel at Home in This World Anymore

I Don't Feel at Home in This World Anymore

2017
×
★★★
Edit this entry  
22
Revolutionary Road

Revolutionary Road

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Kung Fu Panda

Kung Fu Panda

2008
×
★★★
Edit this entry  
21
Midnight in Paris

Midnight in Paris

2011
×
★★★
Edit this entry