RSS feed for Sarah

Sarah has watched 76 action films.

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • The Kitchen

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Rampage

    ★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Bright

    ★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★½

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Logan

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Spectral

  • Suicide Squad

    ★★

  • Deadpool

    ★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Spectre

    ★★½

  • San Andreas

    ★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★½

  • Chappie

    ★★★½

  • American Sniper

    ★★★

  • Big Hero 6

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Edge of Tomorrow

    ★★★★

  • Skyfall

    ★★★★

  • Men in Black 3

    ★★★½

  • The Avengers

    ★★★★

  • Inception

    ★★★★½

  • The Book of Eli

    ★★

  • Avatar

    ★★★

  • Star Trek

    ★★★★

  • Watchmen

    ★★★½

  • The Dark Knight

    ★★★★½

  • Iron Man

    ★★★★

  • Blood Diamond

    ★★★½

  • Casino Royale

    ★★★★

  • The Incredibles

    ★★★★½

  • Kill Bill: Vol. 2

    ★★★★½

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★★

  • Minority Report

    ★★★½

  • Black Hawk Down

    ★★★½

  • The Fast and the Furious

    ★½

  • O Brother, Where Art Thou?

    ★★★★

  • Gladiator

    ★★★★

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★★½

  • Armageddon

    ★★★

  • Air Force One

    ★★★

  • Independence Day

    ★★★½

  • The Rock

    ★★★½

  • Twister

    ★★★

  • Léon: The Professional

    ★★★★

  • Speed

    ★★★

  • Dick Tracy

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★

  • Batman

    ★★★★

  • Cannibal Women in the Avocado Jungle of Death

    ★★

  • Die Hard

    ★★★★½

  • Willow

    ★★★

  • Predator

    ★★★½

  • Lethal Weapon

    ★★★★

  • Aliens

    ★★★★

  • Top Gun

    ★★★½