Sara has logged 25 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Eat Pray Love

Eat Pray Love

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Holiday in the Wild

Holiday in the Wild

2019
×
★★
Edit this entry  
23
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Inception

Inception

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Downsizing

Downsizing

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Domain

The Domain

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Variações: Guardian Angel

Variações: Guardian Angel

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Murder Mystery

Murder Mystery

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Murder Mystery

Murder Mystery

2019
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Toy Story 2

Toy Story 2

1999
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Cold War

Cold War

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★
Edit this entry  
04
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Thor

Thor

2011
×
★★★½
Edit this entry  
27
The Best Exotic Marigold Hotel

The Best Exotic Marigold Hotel

2011
×
★★★
Edit this entry  
22
A Thousand Words

A Thousand Words

2012
×
★★★½
Edit this entry  
04
Solum

Solum

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Diamantino

Diamantino

2018
×
★★★½
Edit this entry  
10
Snu

Snu

2019
×
★★★★
Edit this entry  
24
Free Solo

Free Solo

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry