sarina has logged 160 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Fallen Angels

Fallen Angels

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Jonas Brothers Family Roast

Jonas Brothers Family Roast

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Fractured

Fractured

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Heathers

Heathers

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Three Colors: Red

Three Colors: Red

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Good Luck Charlie, It's Christmas!

Good Luck Charlie, It's Christmas!

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Three Colors: White

Three Colors: White

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Three Colors: Blue

Three Colors: Blue

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Titane

Titane

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Under the Skin

Under the Skin

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Eternals

Eternals

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
Read the review Edit this entry  
31
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Thor

Thor

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Transformers: Age of Extinction

Transformers: Age of Extinction

2014
×
Read the review Edit this entry  
04
The Shining

The Shining

1980
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Love Guru

The Love Guru

2008
×
½
Read the review Edit this entry  
01
Stillwater

Stillwater

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Blair Witch Project

The Blair Witch Project

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Voyagers

Voyagers

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Old

Old

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Mommy

Mommy

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Hangover

The Hangover

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Till Death

Till Death

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Ernest & Celestine

Ernest & Celestine

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Click

Click

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Modern Times

Modern Times

1936
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Girl, Interrupted

Girl, Interrupted

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Black Swan

Black Swan

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Y Tu Mamá También

Y Tu Mamá También

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
On the Rocks

On the Rocks

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Marie Antoinette

Marie Antoinette

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Pianist

The Pianist

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Somewhere

Somewhere

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry