• Pentola

  • Lightyear

  • Lonesome

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Fashion Babylon

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Dependent Variables

  • Leonora addio

    ★★★★

  • Nelly & Nadine

  • Marry Me

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • I'll Stand By You

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Finlandia

  • Non ti pago

  • Diabolik

    ★★

  • Sabato, domenica e lunedì

  • Sexual Distancing

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Discards

  • Tear Along the Dotted Line

  • The Phantom of the Sauna

  • Sing 2

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • Crane Lantern

  • I fratelli De Filippo

    ★★★

  • Robin Robin

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Frank & Emmet

  • The Addams Family 2

    ★★★½

  • The Grandmother

  • Babatoura

  • Squid Game

  • The Death of David Cronenberg

  • Amygdala

  • First Swim

  • Wildhood

  • Ennio: The Maestro

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Anatomy of Time

  • The King of Laughter

    ★★★★½

  • Happening

  • The Inner Cage

    ★★★★

  • Il Buco

    ★★★★

  • Cinderella

    ★★

  • Dune

    ★★★½

  • Vera Dreams of the Sea

  • 107 Mothers

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • All Star - Ritorno al cinema

  • The Swimmer

  • Hometown Cha-Cha-Cha

  • Death and Bowling

  • Dad's Sneakers

  • Raging Fire

  • Yaya & Lennie - The Walking Liberty

  • The Giants

    ★★★★

  • After Blue (Dirty Paradise)

  • Night

  • Vivo

    ★★½

  • Old

    ★★★★

  • Belle

    ★★★★½

  • France

    ★★★★

  • The Story of My Wife

  • Deception

  • Titane

    ★★★★

  • Feathers

  • Futura

    ★★½