• Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Fourth of July

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Hustle

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★½

  • Uncharted

  • I Want You Back

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Beanie Mania

    ★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • The Curse of Von Dutch: A Brand to Die For

    ★★★★

  • Juice WRLD: Into the Abyss

    ★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Eternals

  • The Tender Bar

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Oasis - Knebworth 1996

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Jagged

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★

  • Copshop

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★½