Sasa has logged 63 entries for films during November 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Don't Listen

Don't Listen

2020
×
Read the review Edit this entry  
29
Cam

Cam

2018
×
★★★½
Edit this entry  
29
Tenet

Tenet

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Ava

Ava

2020
×
★★½
Edit this entry  
25
Follow Me

Follow Me

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Tree of Life

The Tree of Life

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Predestination

Predestination

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Stargate

Stargate

1994
×
★★★½
Edit this entry  
21
Prometheus

Prometheus

2012
×
★★★
Edit this entry  
21
Habib

Habib

2019
×
★★★★
Edit this entry  
21
One week, Two Days!

One week, Two Days!

2016
×
Edit this entry  
21
Bonboné

Bonboné

2017
×
★★½
Edit this entry  
21
ما تعلاش عن الحاجب

ما تعلاش عن الحاجب

2018
×
★★★★
Edit this entry  
19
Them

Them

2006
×
★★
Edit this entry  
18
Sabrina

Sabrina

2018
×
★★
Edit this entry  
17
Kashf Hesab

Kashf Hesab

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
So the Smoke Won't Blow Away

So the Smoke Won't Blow Away

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Naked

Naked

1993
×
★★★½
Edit this entry  
13
Friday the 13th: A New Beginning

Friday the 13th: A New Beginning

1985
×
Read the review Edit this entry  
13
Unhinged

Unhinged

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
EMOJIHEAD

EMOJIHEAD

2019
×
★★½
Edit this entry  
13
Blood Bonding

Blood Bonding

2016
×
★★
Edit this entry  
13
The Severing

The Severing

2015
×
★★★★
Edit this entry  
13
Knock

Knock

2011
×
Edit this entry  
13
Clickbait

Clickbait

2016
×
★★★
Edit this entry  
13
The good, the evil and the playful

The good, the evil and the playful

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Friday the 13th: The Final Chapter

Friday the 13th: The Final Chapter

1984
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Friday the 13th Part III

Friday the 13th Part III

1982
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Home Movies

Home Movies

2020
×
Edit this entry  
12
The Pretty Thing

The Pretty Thing

2018
×
Edit this entry  
12
Behind the Frame

Behind the Frame

2020
×
Edit this entry  
12
Hello

Hello

2013
×
★★★
Edit this entry  
12
Fear Filter

Fear Filter

2019
×
★★★★
Edit this entry  
12
2AM: The Smiling Man

2AM: The Smiling Man

2013
×
Read the review Edit this entry  
12
Youth

Youth

2019
×
Edit this entry  
12
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★
Edit this entry  
11
Too Much Flesh

Too Much Flesh

2000
×
Edit this entry  
11
Mr. Bean: Funeral

Mr. Bean: Funeral

2015
×
Edit this entry  
11
Spider-Plant Man

Spider-Plant Man

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Pouring Out Two Plates in the Stillness

Pouring Out Two Plates in the Stillness

×
Edit this entry  
11
Happy Halloween: A Halloween Kills Fan Film

Happy Halloween: A Halloween Kills Fan Film

2020
×
★★
Edit this entry  
11
Pharos

Pharos

2018
×
Edit this entry  
11
Friday the 13th Part 2

Friday the 13th Part 2

1981
×
★★
Edit this entry  
11
Halloween: The Curse of Michael Myers

Halloween: The Curse of Michael Myers

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Friday the 13th

Friday the 13th

1980
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★½
Edit this entry  
07
Alrayes Omar Harb

Alrayes Omar Harb

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
A Short Film About Love

A Short Film About Love

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Smell of Us

The Smell of Us

2014
×
½
Read the review Edit this entry