Sasa has written 122 reviews for films during 2020.

  • Predestination

    Predestination

    ★★★★

    مفمهتش حاجة وف طريقي الشروحات الفيلم

  • Kashf Hesab

    Kashf Hesab

    ★★½

    نبدأ مع افلام خالد ابو النجا وعمرو واكد ع الله افهمهم بعد ااي حصلهم

  • So the Smoke Won't Blow Away

    So the Smoke Won't Blow Away

    ★★★★

    من افضل افلام عادل إمام مع الحريف

  • Before Midnight

    Before Midnight

    ★★★★★

    شئ جميل انك تشوف رحلتهم مع بعض لمدة عشرين سنة وتشوف بيبكبروا وتتمني انك تكون بدالهم وتخاف ف نفس الوقت ان العمر ممكن يجري

  • Friday the 13th: A New Beginning

    Friday the 13th: A New Beginning

    بمناسبة انه ١٣ يوم جمعة وكده

  • Unhinged

    Unhinged

    ★★★½

    Russel crowe best formance in 2020

  • The good, the evil and the playful

    The good, the evil and the playful

    ★★★

    ومن فيلمك الحربي الملحمي ومازال القذف مستمر 😂
    للصدف فيلم يتريق ع السنيما المصرية المفروض انه يعني ممكن يجيب مع الناس ولكن الي سمعته انه اتشال ومجبش إيرادات حتي

  • Friday the 13th: The Final Chapter

    Friday the 13th: The Final Chapter

    ★★

    Funny final

  • Friday the 13th Part III

    Friday the 13th Part III

    ★★

    Bad acting, bad soundtrack

  • 2AM: The Smiling Man

    2AM: The Smiling Man

    تخيل انك ماشي لوحدك ف الشارع ٢ بليل وواحد عمال بيضحكلك

  • Spider-Plant Man

    Spider-Plant Man

    ★★★

    😂😂😂

  • Halloween: The Curse of Michael Myers

    Halloween: The Curse of Michael Myers

    ★★★

    Best michael myers movie