Sasa has written 38 reviews for films during 2021.

  • Bodyguard

    Bodyguard

    ★★½

    جيه اليوم الي اشوف مسرحية لعادل امام اول عرضع الشاشة . المسرحية فيها ضحك بس مش احسن مسرحية لعادل امام وكان نفسي يعرضوا نسخة اقدم من المسرحية

  • The Machinist

    The Machinist

    ★★★½

    تمثيل كريستيان بيل

  • I Care a Lot

    I Care a Lot

    ★★★

    النسوية والقادرة ع كله

  • The Water Carrier Died

    The Water Carrier Died

    ★★★★★

    الميت حقه هو الي يعيط علينا.رحم الله عزت العلايلي

  • The Gangster, the Cop, the Devil

    The Gangster, the Cop, the Devil

    ★★★½

    لما يجتمع ضابط ورجل عصابات ع قاتل متسلسل يحصل جمداان

  • Gedo Nahnooh

    Gedo Nahnooh

    ½

    هو ايه اللي بيضحك

  • I Am Afraid to Forget Your Face

    I Am Afraid to Forget Your Face

    ★★½

    انا بصراحة مش عارف اقيم الفيلم حلو ولا وحش،مع ان الفكرة حلوة والاخراج حلو بس ف اخطاء ف الواقعية بتاعت الفيلم ف حااجات كل مصري عارفة ف العزا بس لو مش مصري فاشطا عادي مش هيلاحظ عشان كده الفيلم كسب وفالمجمل كان ممكن يتعمل احسن بس تقريبا عشان الكورونا اتسرعه فيه باين

  • Promising Young Woman

    Promising Young Woman

    ★★★½

    يعني انت ميتة ولا عايشة؟؟ مفهمتش يالي قادرة ع التحدي انتي

  • Devil

    Devil

    ★★

    فيلم بين السما والارض عملها اجمد

  • Curfew

    Curfew

    ★★★½

    الافلام المصرية ف تطور ونادر لما تبكي ف فيلم مصري

  • Boyka: Undisputed IV

    Boyka: Undisputed IV

    ★★½

    Mbc2بتمسي

  • The White Tiger

    The White Tiger

    ★★★★

    طريقة سرد الافلام الهندية بتتحسن بطريقة فشيخة