• Memoirs of a Murderer

    Memoirs of a Murderer

    ★★★½

    النسخة اليابانية من الفيلم الكوري confessions of murder مغيرش كتير عنه بس النهاية حلو التغيير فيها

  • Good Hour

    Good Hour

    ★★★½

    اول مرة السبكي يعمل فيلم كويس و يضحك

  • Antiporno

    Antiporno

    ★★½

    عجبني ف الالوان والفكرة والديكور
    انما التمثيل و الحوار خرااا

  • Confession of Murder

    Confession of Murder

    جحوووود

  • Sitting

    Sitting

    انا دوخت

  • Videodrome

    Videodrome

    ★★★½

    فكرته حلوة بس التنفيذ مش حلو اوي

  • Boo! A Madea Halloween

    Boo! A Madea Halloween

    ★★

    حاولت الاقي حاجة نضحك معرفتش

  • Memories of Murder

    Memories of Murder

    ★★★★

    اقول ايه يعني مش محتاجة كلام.... تاني فيلم كوري اشوفه ف ليلة واحدة فعلا السنيما الكورية من احسن السنيمات

  • Train to Busan

    Train to Busan

    ★★★★

    فيلم كوري تاني حلو جدا ومش هقول حاجة تاني وانا ترشيحات كتير اوي من شريط فيديو. والنهاية حلوة ومحزنة جدا

  • The Chaser

    The Chaser

    ★★★★

    شكله ادمان للافلام الكورية. تاني فيلم كوري ع التوالي ف تاني يوم ع التوالي. فيلم فيه الكتير من توضيح عيوب للقانون وازاي يسيبه القاتل وهم عارفين انه قتل ولكن النهاية كانت معبرة ومؤلمة اوي) (ترشيح تاني من قناة شريط فيديو

  • The Chase

    The Chase

    ★★★½

    فيلم حلو من حلويات كوريا عن افلام الجريمة
    والتوسيت كان معروف اه بس كان حلو(ترشيح من قناة شريظ فيديو)

  • Braid

    Braid

    ★★★★

    احيه انا مفهمتش حاجة