• Contagion

    Contagion

    ★★★½

    Virus corona react love

  • The Handmaiden

    The Handmaiden

    ★★★★½

    يخربيت ام ده الفيلم والحلاوة الي فيه. تحول الشخصيات و روعة الاخراج الي تاني فيلم اشوفهله والتويساتت الموجودة الكتير وحكي القصة بريقة بطريقة مختلفة بالكاميرا بس ويديلها منظور تاني مكناش شايفيه مع ان القصة لحد ما عادية بس الي شال الفيلم الاخراج والسنيماتوغرافي وروعة المخرج

  • Superhero Movie

    Superhero Movie

    ★★★

    ابو ام الضحك ع الفيلم فيلم يموت من الضحك وتريقة ع بطلين خارقين معروفين زي سبايدرمان وباتمان وع افلامهم ف الوقت ده

  • Wife to Be Sacrificed

    Wife to Be Sacrificed

    ★★½

    Good Bdsm scenes

  • Secretary

    Secretary

    ★★★★

    It is amazing movie with good Punishment scenes but have few romance and that important i want see more romance

  • Venus in Fur

    Venus in Fur

    ★★★★

    فيلم جيد وتمثيل رائع جدا ونهاية سيئة ف رأيي

  • The Crow

    The Crow

    ★★★★

    انا ليه حسيت ان تمثيل براندون شبه تمثيل ليدجر في
    الجوكر

    فيلم رائع والمطر الي في الفيلم ممدي للفيلم جمال والموسيقي الي لايقة جدا مع الفيلم والتمثيل الجيد جدا وحزين انه مات ومستفدناش من تمثيله الشبيه جدا مع هيث ليدجر الي مات لاداءه شخصية مشابهة وهي الجوكر.

    لن تستمر ف المطر طوال الوقت

  • Gun Woman

    Gun Woman

    ★★½

    في فيلم قرف كتير ومضاجعة موتي ودم بيسيل زي المياه وحجات غريبة

  • Irreversible

    Irreversible

    ★★★

    اول نص ساعة انا بتفرج بقول هو ايه الي بيحصل ا ده ف ايه الكاميرا بتتحرك ف جميع الاتجاهات ومفهمتش حاجة بس بعد ما خلص الي فهمته ان الفيلم كانت بيتحكي تقريبا بالعكس او حاجة زي كده وممكن اتفرج عليه تاني عشان افهمه والتمثيل حلو ومونيكا بيلوتشي احلي :)

  • The Guest

    The Guest

    ★★★½

    الفيلم ده ممكن اي حد يختلف عليه ولا لا بس عالعموم حلو ع مستوي الاخراج وممتع بصريا وبالنسبة للموسيقى مكنش ف موسيقى اصلا طول الفيلم محستش بوجودها الا ف تتر النهاية والحوار كان سيئ وجعل فيه جهة افضل من جهة تانية وردود سطحية معروفة كلنا عارفينها قبل ما حتي اي طرف يتكلم. اما التمثيل فكان جيد بالنسبة ل احمد ماكل ولكن ردوده كانت سخيفة واستغربت ازاي اتغير مرة واحدة من غير ما يوضح ليه عمل كده. وشيرين رضا مش لازم…

  • How Much Do You Love Me?

    How Much Do You Love Me?

    ★★★★½

    فيلم شاعري ورومانسي و السيناريو حلو والموسيقي احلي حاجة ف الفيلم انما القصة مفهمتش ف الاخر قصة الحب دي

  • Un Chien Andalou

    Un Chien Andalou

    ★★★★

    بعد الفرجة عليه مفهمتش اي حاجة بس الموسيقى حلوة ومش ف زمانها