• Halloween: The Curse of Michael Myers

    Halloween: The Curse of Michael Myers

    ★★★

    Best michael myers movie

  • Friday the 13th

    Friday the 13th

    ★★

    موسيقي سيئة شبه موسيقى فيلم سايكو والسؤال المهم فين جاسون

  • Alrayes Omar Harb

    Alrayes Omar Harb

    ★★★★

    خالد صالح الله يرحمه مكانه مكانش هنا والفيلم بين اوي فكر خالد يوسف اوي

  • A Short Film About Love

    A Short Film About Love

    ★★★★

    قصة وحوار وموسيقى واخراج متكيف انا كده

  • The Smell of Us

    The Smell of Us

    ½

    If u r gay love this movie

  • Al Hassa Al Saba'a

    Al Hassa Al Saba'a

    ★★★★

    فعلا اروش فيلم مصري ف التاريخ وأفضل فيلم لاحمد فيشاوي

  • ياباني اصلي

    ياباني اصلي

    ★★★★

    الكبت بيعمل اكتر من كده 😂

  • The Return

    The Return

    ★★★★½

    ازاي اول فيلم للمخرج وعمله حلو كده

  • Dogtooth

    Dogtooth

    ★★★

    افلام يورغس غريبة جدا محتاجة فهم وعمق كبير

  • Chungking Express

    Chungking Express

    ★★★★

    التغير فالقصة والنقلة ف القصيتن سريع جدا واندمجت بسرعة معها وكان ياريت يكلموا ف القصة الاولي عشان كانت ناقصة

  • The Lobster

    The Lobster

    ★★★½

    فيلم غريب

  • Detachment

    Detachment

    ★★★★★

    ف يوم جمعة يكفي