• Chungking Express

    Chungking Express

    ★★★★

    التغير فالقصة والنقلة ف القصيتن سريع جدا واندمجت بسرعة معها وكان ياريت يكلموا ف القصة الاولي عشان كانت ناقصة

  • The Lobster

    The Lobster

    ★★★½

    فيلم غريب

  • Detachment

    Detachment

    ★★★★★

    ف يوم جمعة يكفي

  • The Beauty Inside

    The Beauty Inside

    ★★★½

    جمال الروح يسبق جمال الشكل

  • Tesbah Ala Khair

    Tesbah Ala Khair

    ★★★

    مغالطات ف القصة غريبة والمونتاج والتقطيع اغرب والقصة دخلت عكذا حاجة

  • Click

    Click

    ★★★½

    ضحكت

  • Sex Doll

    Sex Doll

    ½

    فيلم ممل جدا ولا عارف حكايته ولا عايز ايه ولا اي خرا

  • One Day

    One Day

    ★★★

    محزن

  • The Separation

    The Separation

    ★★★★

    قد ايه تقدر تحب اخوك

  • He Took His Skin Off for Me

    He Took His Skin Off for Me

    ½

    الحب لا يحتاج الي الشكل بل الروح

  • Balance

    Balance

    ★★★★★

    التعاون والانانية بينهم فاصل

  • Ah, L'Amour

    Ah, L'Amour

    ع رأيي ابو الليف دولا مجانين
    www.metatube.com/en/videos/5573/Ah-LAmour-A-Bitter-Film-by-Don-Hertzfeldt/