• The good, the evil and the playful

    The good, the evil and the playful

    ★★★

    ومن فيلمك الحربي الملحمي ومازال القذف مستمر 😂
    للصدف فيلم يتريق ع السنيما المصرية المفروض انه يعني ممكن يجيب مع الناس ولكن الي سمعته انه اتشال ومجبش إيرادات حتي

  • Friday the 13th: The Final Chapter

    Friday the 13th: The Final Chapter

    ★★

    Funny final

  • Friday the 13th Part III

    Friday the 13th Part III

    ★★

    Bad acting, bad soundtrack

  • 2AM: The Smiling Man

    2AM: The Smiling Man

    تخيل انك ماشي لوحدك ف الشارع ٢ بليل وواحد عمال بيضحكلك

  • Spider-Plant Man

    Spider-Plant Man

    ★★★

    😂😂😂

  • Halloween: The Curse of Michael Myers

    Halloween: The Curse of Michael Myers

    ★★★

    Best michael myers movie

  • Friday the 13th

    Friday the 13th

    ★★

    موسيقي سيئة شبه موسيقى فيلم سايكو والسؤال المهم فين جاسون

  • Alrayes Omar Harb

    Alrayes Omar Harb

    ★★★★

    خالد صالح الله يرحمه مكانه مكانش هنا والفيلم بين اوي فكر خالد يوسف اوي

  • A Short Film About Love

    A Short Film About Love

    ★★★★

    قصة وحوار وموسيقى واخراج متكيف انا كده

  • The Smell of Us

    The Smell of Us

    ½

    If u r gay love this movie

  • Al Hassa Al Saba'a

    Al Hassa Al Saba'a

    ★★★★

    فعلا اروش فيلم مصري ف التاريخ وأفضل فيلم لاحمد فيشاوي

  • ياباني اصلي

    ياباني اصلي

    ★★★★

    الكبت بيعمل اكتر من كده 😂