• The Hunt

    The Hunt

    ★★★★

    بالرغم ان الفيلم رتمه بطئ لكن احداثه ممتعة وتكيفك واداء مادس جاامد

  • It Must Be Heaven

    It Must Be Heaven

    ★★★★

    روعة روعة

  • The Duke of Burgundy

    The Duke of Burgundy

    ★★★

    ايه المتعة يعني لما تحبس حد ف صندوق يعني مش فاهم كذا مرة

  • Miracle in Cell No. 7

    Miracle in Cell No. 7

    ★★★★

    الكثير من الدراما الموجودة ف الفيلم والتي كانت مبكية وخصوصا العلاقك الابوية بين الاب والبنت

  • The Silence of the Marsh

    The Silence of the Marsh

    ★★★

    اتفرجت ع الفيلم ده بس لأنه بطولة بدريو الونسو
    ورأيي ف الفيلم انا بدأ حلو ولكن بعدها كان بيخري

  • To Each His Own Cinema

    To Each His Own Cinema

    ★★★★½

    بالرغم دخولي القليل لللسنيما ولكن هذا الفيلم كافي لجعلك تعشق السنيما

  • The Occupant

    The Occupant

    ★★★½

    .

  • You Don't Know Jack

    You Don't Know Jack

    ★★★★½

    احد افضل افلام الباتشينو.. فيلم ملئ بالذروس والعبر عن الانتحار والحياة والموت وهل الانسان هو الي يحدد انه يعيش مع الالم او ينهيه بمزاجه. اتعلمت كتير من الفيلم ده بالاضافة الي التمثيل الرائع من طاقم كله

  • The Street Player

    The Street Player

    ★★★★★

    ماستر بيس 💗💗

  • The Seventh Seal

    The Seventh Seal

    ★★★★

    اكثر ما احببته في هذا الفيلم الحوارات الذي كانت لشخصية الموت

  • Contagion

    Contagion

    ★★★½

    Virus corona react love

  • The Handmaiden

    The Handmaiden

    ★★★★½

    يخربيت ام ده الفيلم والحلاوة الي فيه. تحول الشخصيات و روعة الاخراج الي تاني فيلم اشوفهله والتويساتت الموجودة الكتير وحكي القصة بريقة بطريقة مختلفة بالكاميرا بس ويديلها منظور تاني مكناش شايفيه مع ان القصة لحد ما عادية بس الي شال الفيلم الاخراج والسنيماتوغرافي وروعة المخرج