Sasa has written 20 reviews for films rated ★★★½ .

  • Follow Me

    Follow Me

    ★★★½

    لو انا مكانه كنت قتلتهم

  • Unhinged

    Unhinged

    ★★★½

    Russel crowe best formance in 2020

  • The Lobster

    The Lobster

    ★★★½

    فيلم غريب

  • The Beauty Inside

    The Beauty Inside

    ★★★½

    جمال الروح يسبق جمال الشكل

  • Click

    Click

    ★★★½

    ضحكت

  • Borat Subsequent Moviefilm

    Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

    عودة بورات بالضحك مرة تانية😂😂 لازم يتعمل مسلسل والله

  • The Dictator

    The Dictator

    ★★★½

    ساسا كوهين ده بطعمل شخصيات وتقليد للهجات جامد وسخرية من اي لهجة

  • Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

    Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

    ★★★½

    نهاية مفاجئة

  • Upgrade

    Upgrade

    ★★★½

    ايلون ماسك اتفرج ع الفيلم ده

  • Lolita

    Lolita

    ★★★½

    فوت فيتش عالي ونهاية جميلة

  • The Double Life of Véronique

    The Double Life of Véronique

    ★★★½

    ميرفت امين فرنسا

  • A Day & A Night

    A Day & A Night

    ★★★½

    فيلم مؤذي جدا ف كلامه عن التلات طبقات الغني والفقير والمتوسط وعلاقتهم ببعض