Sasa has written 19 reviews for films rated ★★★ .

  • Tenet

    Tenet

    ★★★

    من اسوأ افلام نولان عن الزمن هو فيلم اكشن بس مكناش لازم يبقي فيه فلسفة اوي كده انا فهمت انسيبشن ومغهمتش الفيلم عايز ايه يعني بالضبط

  • The good, the evil and the playful

    The good, the evil and the playful

    ★★★

    ومن فيلمك الحربي الملحمي ومازال القذف مستمر 😂
    للصدف فيلم يتريق ع السنيما المصرية المفروض انه يعني ممكن يجيب مع الناس ولكن الي سمعته انه اتشال ومجبش إيرادات حتي

  • Spider-Plant Man

    Spider-Plant Man

    ★★★

    😂😂😂

  • Halloween: The Curse of Michael Myers

    Halloween: The Curse of Michael Myers

    ★★★

    Best michael myers movie

  • Dogtooth

    Dogtooth

    ★★★

    افلام يورغس غريبة جدا محتاجة فهم وعمق كبير

  • Tesbah Ala Khair

    Tesbah Ala Khair

    ★★★

    مغالطات ف القصة غريبة والمونتاج والتقطيع اغرب والقصة دخلت عكذا حاجة

  • One Day

    One Day

    ★★★

    محزن

  • Rasputin

    Rasputin

    ★★★

    نهاية مأساوية مؤلمة

  • Frank

    Frank

    ★★★

    موسيقي من اي شئ وعن اي حاجة

  • Maniac

    Maniac

    ★★★

    طريقة التصوير ترعبك و تخليك هترجع من الرعب والتقطيع فيه

  • Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

    Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

    ★★★

    ف شوية حاجات تضحك مووت

  • I'm Thinking of Ending Things

    I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

    مش فاهم حاجة..