Sasa has written 11 reviews for films rated ★★★★½ .

  • The Return

    The Return

    ★★★★½

    ازاي اول فيلم للمخرج وعمله حلو كده

  • About Time

    About Time

    ★★★★½

    القاعدة الاولي : لو سافرت حول العالم لا تجبر احدا ان يحبك
    -Tim

  • خالي من الكوليسترول

    خالي من الكوليسترول

    ★★★★½

    فيلم بالرغم من انه قديم ولكن ف حاجات لسه موجودة ف لغاية دلوقتي من موضوع الاعلانات ده وبصراحة كنت بشوف منه حتت ف التلفزيون بس أخيرا شوفته كله حلو الفكرة والإخراج والاغاني الي في ايه وحزنت جدا وانا بتفرج ع خالد صالح وحسن حسني اللن يرحمهم

  • Beauty and the Dogs

    Beauty and the Dogs

    ★★★★½

    30 movies, 30 countries
    #1:تونس
    فيلم مؤلم جدا ومتعب نفسياََ قاعد حاسس بالغضب طول الفيلم

  • Open Your Eyes

    Open Your Eyes

    ★★★★½

    افتح عينيك.... البطل لن يتسطيع التفرقة بين الحلم والواقع ولكن بعد النهاية المشاهد الي مش هيقدر يفرق بين الحلم والواقع

  • To Each His Own Cinema

    To Each His Own Cinema

    ★★★★½

    بالرغم دخولي القليل لللسنيما ولكن هذا الفيلم كافي لجعلك تعشق السنيما

  • You Don't Know Jack

    You Don't Know Jack

    ★★★★½

    احد افضل افلام الباتشينو.. فيلم ملئ بالذروس والعبر عن الانتحار والحياة والموت وهل الانسان هو الي يحدد انه يعيش مع الالم او ينهيه بمزاجه. اتعلمت كتير من الفيلم ده بالاضافة الي التمثيل الرائع من طاقم كله

  • The Handmaiden

    The Handmaiden

    ★★★★½

    يخربيت ام ده الفيلم والحلاوة الي فيه. تحول الشخصيات و روعة الاخراج الي تاني فيلم اشوفهله والتويساتت الموجودة الكتير وحكي القصة بريقة بطريقة مختلفة بالكاميرا بس ويديلها منظور تاني مكناش شايفيه مع ان القصة لحد ما عادية بس الي شال الفيلم الاخراج والسنيماتوغرافي وروعة المخرج

  • How Much Do You Love Me?

    How Much Do You Love Me?

    ★★★★½

    فيلم شاعري ورومانسي و السيناريو حلو والموسيقي احلي حاجة ف الفيلم انما القصة مفهمتش ف الاخر قصة الحب دي

  • The Invisible Guest

    The Invisible Guest

    ★★★★½

    نهاية عظيمة جدا والتويست جاحد بصراحة انا قعدت افترض مع الابطال عن فرضيات والي حصل وف الاخر يطلع حاجة تانيةخالص

  • Se7en

    Se7en

    ★★★★½

    تمثيل روعة مش محتاجة اقول حاجة تاني