Sasa has written 38 reviews for films rated ★★★★ .

  • The Tree of Life

    The Tree of Life

    ★★★★

    مشكلة ف التمطيط ع فاضي

  • Predestination

    Predestination

    ★★★★

    مفمهتش حاجة وف طريقي الشروحات الفيلم

  • So the Smoke Won't Blow Away

    So the Smoke Won't Blow Away

    ★★★★

    من افضل افلام عادل إمام مع الحريف

  • Alrayes Omar Harb

    Alrayes Omar Harb

    ★★★★

    خالد صالح الله يرحمه مكانه مكانش هنا والفيلم بين اوي فكر خالد يوسف اوي

  • A Short Film About Love

    A Short Film About Love

    ★★★★

    قصة وحوار وموسيقى واخراج متكيف انا كده

  • Al Hassa Al Saba'a

    Al Hassa Al Saba'a

    ★★★★

    فعلا اروش فيلم مصري ف التاريخ وأفضل فيلم لاحمد فيشاوي

  • ياباني اصلي

    ياباني اصلي

    ★★★★

    الكبت بيعمل اكتر من كده 😂

  • Chungking Express

    Chungking Express

    ★★★★

    التغير فالقصة والنقلة ف القصيتن سريع جدا واندمجت بسرعة معها وكان ياريت يكلموا ف القصة الاولي عشان كانت ناقصة

  • The Separation

    The Separation

    ★★★★

    قد ايه تقدر تحب اخوك

  • Incendies

    Incendies

    ★★★★

    انا مصدوم يعني ابنها ولا ابو عيالها

  • We Need to Talk About Kevin

    We Need to Talk About Kevin

    ★★★★

    فيلم مقلق جدا

  • (500) Days of Summer

    (500) Days of Summer

    ★★★★

    الحب من طرف واحد مذلة