• Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Persuasion

    ★★★

  • Table 19

    ½

  • Men in Black 3

    ★★★½

  • Hook

    ★★★★★

  • The Favourite

    ★★★

  • Mary Queen of Scots

    ★★★½

  • Operation Finale

  • Apostle

    ½

  • Their Finest

    ★★★★½

  • Creed II

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★★

  • Spotlight

    ★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★★½

  • Blindspotting

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • The Circle

    ★★½

  • Bad Genius

    ★★★½