• Men

    ★½

  • Along for the Ride

    ★★

  • Spring Awakening: Those You've Known

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Black Crab

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Dropout

    ★★★★½

  • Marry Me

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Warsha

    ★★★★

  • Decolonizing Gender

    ★★★

  • Don't Look Up

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • The Bitch Who Stole Christmas

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Diana: The Musical

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • The Survivor

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Spencer

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Old

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Blondie: Vivir en la Habana

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Cher & the Loneliest Elephant

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★½

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

    ★★★½

  • Q: Into the Storm

  • Swan Song

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Stop and Go

    ★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★

  • Allen v. Farrow

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • My Name Is Pauli Murray

    ★★★

  • Flee

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • Locked Down

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Prom

    ★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★

  • The Life Ahead

    ★★★½

  • The Undoing

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★