Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Zillion

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • The Munsters

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Beast

    ★★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Close

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • The House

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½