Marion Cotillard's forehead mole has logged 12 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Mary Queen of Scots

Mary Queen of Scots

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Cheap Detective

The Cheap Detective

1978
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Murder by Death

Murder by Death

1976
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Roma

Roma

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Whatever

Whatever

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The World Before Your Feet

The World Before Your Feet

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Vox Lux

Vox Lux

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Half the Picture

Half the Picture

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry