Sort by
  • Prey

    ★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Three Thousand Years of Longing

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★

  • The Northman

    ★★

  • RRR

    ★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • Panama

    ½

  • Ambulance

    ★★★★½

  • X

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★½

  • The Batman

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dark Glasses

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★½

  • Marry Me

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • Colin in Black & White

    ½

  • Eternals

    ★★

  • The Harder They Fall

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★

  • Zeros and Ones

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • France

    ★★★★

  • Titane

    ½

  • JFK Revisited: Through the Looking Glass

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

  • In the Heights

    ½

  • F9

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★½

  • Churuli

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★½

  • Wrong Turn

    ★★★