RSS feed for sarah

sarah has watched 10 historical films.

  • The King

    ★★★

  • Mary Queen of Scots

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Hidden Figures

    ★★★½

  • In This Corner of the World

    ★★★★

  • The Imitation Game

    ★★★½

  • 12 Years a Slave

    ★★★★★

  • Shakespeare in Love

    ★★★

  • Elizabeth

    ★★★