Sort by
  • Consent

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Kaamelott: The First Chapter

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Adolescents

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Aladdin

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★½