Sort by
  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★½

  • Bloodshot

    ★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 1917

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Gemini Man

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★

  • The Lion King

    ½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Men in Black: International

    ★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★★½

  • Yesterday

    ★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Shazam!

    ★★

  • Captain Marvel

  • Bumblebee

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★★

  • Venom

    ★★

  • The Meg

    ★★

  • Mission: Impossible – Fallout

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★½

  • Ready Player One

    ★★

  • Black Panther

    ★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • Justice League

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • The Lego Ninjago Movie

    ½

  • The Emoji Movie

    ½

  • Dunkirk

    ★★★½

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Transformers: The Last Knight

  • Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★½

  • Arrival

    ★★★★★

  • Sharknado 4: The 4th Awakens

  • Star Trek Beyond

    ★★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

    ★★

  • The Martian

    ★★★★½

  • Maze Runner: The Scorch Trials

    ★★

  • The Man from U.N.C.L.E.

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Rogue Nation

    ★★★★

  • Ant-Man

    ★★½

  • Jurassic World

    ★★½

  • San Andreas

    ★★

  • Inside Out

    ★½